LKS Cresovia Kalnikow  1:2  UKS Motor Rybotycze

1;0 P.Hołyszko

1-1 ????

1-2 ???

Do dzisiejszego spotkania Kalników przystąpił bez 2 podstawowych zawodników,jednak z dzisiejszej jedynastki każdy starał się dać z siebie 100% przez co nasza gra wyglądała zadowalająco.Pierwsze minuty to dosyć chaotyczna gra naszej drużyny przez co już na początku spotkania gracz z Motoru wybiegł na sam na sam z bramkarzem na szczęscie dla nas piłka trafiła w słupek.Kolejne minuty to bardzo wyrównana gra obu drużyn,do momentu kiedy P.Hołyszko po świetnym rajdzie minał (5-6) zawodników po czym pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce,po zdobytej bramce Kalników nadal atakował jednak Motor również strając się wyrównać przeprowadzał ataki,w jednym z nich zawodnik z Rybotycz z ok (25m.) ładnym strzałem zdobył bramkę wyrównającą.I takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie Kalników stwarzał groźniejsze sytuacje jednak to Motor był częściej przy piłce.2 bramkę dla Motoru strzelił ich napastnik który z pola karnego mocnym strzałem pokonał Naszego bramkarza.Ostatnie 20 minut to dominacja na bosiku Cresovi,kolejne świetne rajdy przeprowadzał P.Hołyszko.Po jednym z jego strzałow bramkarz Rybotycz odbił piłkę jednak żaden z Naszych zawodników jej nie dobił.Swoje sytuacje mieli również (D.Zapłaciński który w jednej z akcji nie dobił piłki na pustą bramkę,(M.Solarczyk zmarnował kilka sytuacji sam na sam).

Mecz zakończył się porażką i trzeba się z tym pogodzić,za tydzień miejmy nadzieje że w pełnym składzie Kalników pojedzie na bardzo ważny mecz do Kosienic,i tam będziemy się cieszyć ze zwycięstwa.

Nieobecni:K.Grabas,D.Kukliński (sprawy prywatne)